De leerkracht

De leerkrachten

Taken en aanspreekpersonen:

We voelen ons als team nauw betrokken met de gemeenschap van Kwadendamme.
Vandaar dat u ook leerkrachten tegen zult komen bij allerlei activiteiten die in ons dorp georganiseerd worden.
In schoolse zaken kunt u bij onderstaande personen terecht:

DirectieIvo Collet
OnderwijsassistenteMarianne Husson
Intern begeleiderPlonie Rijk
ICTIvo Collet
Bijhouden websiteIvo Collet
CommunievoorbereidingLeo Grim
VormselvoorbereidingSuzanne Gresnigt
CarnavalIvo Collet
KinderboekenweekLeo Grim
KoningsdagGerda Bos en Marleen Zuidhof
Schoolreis/schoolfeestGerda Bos en Leo Grim
SchoolkampVivienne Kooman en Suzanne Gresnigt
OuderverenigingLeo Grim
MedezeggenschapsraadGerda Boss en Vivienne Kooman
StagecoördinatorIvo Collet
CultuurcoördinatorNienke Hoondert
TechniekcoördinatorIvo Collet
NatuurcoördinatorMarleen Zuidhof
Contactpersoon parochieMarleen Zuidhof
Buurt, Opvoeding, Sport (BOS-project)Marleen Zuidhof
Tussenschoolse opvangPetra van 't Westende

Mailadressen leerkrachten

Nienke van der Lindennvanderlinden@prisma-scholen.nl
Vivienne Koomanvkooman@prisma-scholen.nl
Marleen Zuidhofmzuidhof@prisma-scholen.nl
Leo Grim-Hubrechsenlgrim@prisma-scholen.nl
Ineke Peijnenburgipeijnenburg@prisma-scholen.nl
Gerda Bossgboss@prisma-scholen.nl
Diana van den Driesdvandendries@prisma-scholen.nl

Suzanne Gresnigt    sgresnigt@prisma-scholen.nl

Plonie Rijk               prijk@prisma-scholen.nl