De leerkracht

De leerkrachten

Taken en aanspreekpersonen:

We voelen ons als team nauw betrokken met de gemeenschap van Kwadendamme.
Vandaar dat u ook leerkrachten tegen zult komen bij allerlei activiteiten die in ons dorp georganiseerd worden.
In schoolse zaken kunt u bij onderstaande personen terecht:

DirectieIvo Collet
OnderwijsassistenteMarianne Husson
Intern begeleiderPlonie Rijk
ICTIvo Collet
Bijhouden websiteIvo Collet
CommunievoorbereidingLeo Grim
VormselvoorbereidingSuzanne Gresnigt
CarnavalIvo Collet
KinderboekenweekLeo Grim
KoningsdagGerda Bos en Marleen Zuidhof
Schoolreis/schoolfeestGerda Bos en Leo Grim
SchoolkampVivienne Kooman en Suzanne Gresnigt
OuderverenigingLeo Grim
MedezeggenschapsraadGerda Boss en Vivienne Kooman
StagecoördinatorIvo Collet
CultuurcoördinatorNienke Hoondert
TechniekcoördinatorIvo Collet
NatuurcoördinatorMarleen Zuidhof
Contactpersoon parochieMarleen Zuidhof
Tiny Forest / groene speeltuinMarleen Zuidhof
Tussenschoolse opvangPetra van 't Westende

Mailadressen leerkrachten

Nienke van der Lindennvanderlinden@prisma-scholen.nl
Vivienne Koomanvkooman@prisma-scholen.nl
Marleen Zuidhofmzuidhof@prisma-scholen.nl
Leo Grim-Hubrechsenlgrim@prisma-scholen.nl
Ineke Peijnenburgipeijnenburg@prisma-scholen.nl
Gerda Bossgboss@prisma-scholen.nl
Diana van den Driesdvandendries@prisma-scholen.nl

Suzanne Gresnigt    sgresnigt@prisma-scholen.nl

Plonie Rijk               prijk@prisma-scholen.nl

Laura Donkers        ldonkers@prisma-scholen.nl